Wiśnione

Lifestylowy blog o modzie, jedzeniu i podróżach Kasi i Marcina Wiśnionych. Londyn/Warszawa/Malaga email:kasia@wisnione.pl

Hotel Azzun Orient Spa & Wellness

Dzisiejszym postem rozpoczynam nowy cykl na blogu. Zamierzam pokazywać Wam miejsca godne polecenia. Będą to opisy i recenzje z pobytów w hotelach, spa, restauracjach i innych ciekawych lokalizacjach. 
Zacznę od często odwiedzanego przez nas Hotelu Azzun w podolsztyńskim Kromerowie. Jest to piękne, kameralne miejsce, idealne zarówno na weekendowy relaksujący wyjazd, jak i na aktywny pobyt z dziećmi. Hotel charakteryzuje się specyficznym wystrojem w stylu starożytnego Rzymu. 

Rzymskie TERMY AZZUN
Jest to zdecydowanie najmocniejszy punkt tego hotelu. Piękny basen z relaksacyjną, podwodną muzyką i grotą robi świetne wrażenie szczególnie wieczorem w blasku świec.
     
     Jest też basen zewnętrzny.
    Termy w Azzunie są idealne dla osób oczekujących  spokoju i odprężenia. Oprócz relaksacyjnego                   basenu, są też dwa jacuzzi, oraz Świat Saun i Łaźni.
Orientalne SPA & Wellness
Zabiegi w SPA wzorowane są na kulturze wschodu. Cudowne masaże na podgrzanym kamieniu, klimatyczne rytuały w łaźniach parowych i wiele, wiele innych niepowtarzalnych zabiegów które postaram się Wam opisać w kolejnym poście.
Pokoje
Jeśli chodzi o wystrój w pokojach, to muszę przyznać, że to nie do końca „mój” klimat. Jest on jednak spójny z wyglądem całego obiektu, więc nie będę się czepiać – kwestia gustu. Jest na pewno komfortowo, czysto i wygodnie. Najbardziej do gustu przypadła mi wanna na środku sypialni, gdzie beztrosko można popijać wino po całym dniu słodkiego wypoczywania 🙂
Tak jak wspomniałam na wstępie, Azzun jest też świetnym miejscem na wypad całą rodziną. Jest tu sporo zajęć i atrakcji dla dzieci, szczególnie w okresie wakacyjnym, podczas ferii zimowych, oraz w przerwach świątecznych. Jest też sala gier i zabaw dla najmłodszych, oraz plac zabaw na zewnątrz.
Ogólnie bardzo fajne miejsce, które nadal zamierzamy odwiedzać. Czasami na romantyczny, relaksujący wypad we dwoje, innym razem na rodzinne „wariacje” z dziećmi. Hotel bardzo kameralny, czysty a obsługa miła i pomocna. Szczerze polecam.
foto: Azzun

Next Post

Previous Post

© 2023 Wiśnione

Theme by Anders Norén