Wiśnione

Lifestylowy blog o modzie, jedzeniu i podróżach Kasi i Marcina Wiśnionych. Londyn/Warszawa/Malaga email:kasia@wisnione.pl

Personalizowany notes na tablet YoupiBag

Nie wiem jak Wy, ale ja ze swoim tabletem praktycznie w ogóle się nie rozstaję. Po części ze względu na moją pracę, ale również ze względu na bloga. Potrzebuję więc etui dla odpowiedniej ochrony swojego urządzenia. Postawiłam skorzystać z oferty YoupiBag  i zamówiłam notes na tablet. Świetną sprawą jest możliwość dobrania dowolnego nadruku na zewnętrznej części. Idealny sposób na podkreślenie swojej indywidualności. Ja postawiłam na lawędową łąkę i dodałam napis Dirty Fashion. Jeśli komuś jednak nie zależy na personalizacji, na stronie YoupiBag znajdzie wiele gotowych, ciekawych projektów.
Ja jestem zachwycona moim nowym notesem i serdecznie polecam Wam tą firmę. Nie tylko ze względu na świetną jakość i genialny desing, ale również dlatego, że jest to polska firma i produkty powstają w całości w Polsce, zachowując również dbałość o ekologię.
My tablet is aways with me. I need it to my job, but also for blogging. Thats why I need a case for good protection of my tablet. So I’ve ordered YoupiBag  case. The great issue is the possibility to choose any printing you want. It is the ideal way to emphasize your individuality.  If you don’t want to do the print on your own, you can also choose some ready-made, interesting projects on YoupiBag site. I ‚m delighted with my new notebook and heartily recommend you this company. Not only because of great quality and brilliant designs, but also because it is a Polish company and products are made entirely in Poland, keeping the environmentally conscious. 

Fot. Danuta Witkowska 

Next Post

Previous Post

© 2019 Wiśnione

Theme by Anders Norén